בואו נדבר על הדרך שלנו

להוביל

אנו מבינים שהעולם הטכנולוגי מתקדם ונע בקצב מסחרר קדימה. מסיבה זו, אנחנו לא נחים על זרי הדפנה ולצד הידע והניסיון שצברנו במהלך השנים, אנו חותרים באופן מתמיד להיות בחוד החנית של פתרונות המחשוב לעסקים בארץ ובעולם. בדרך זו, אנו יכולים להעניק לכם את הכלים הטובים והמתקדמים ביותר הקיימים בשוק כיום.

לדייק

לפני שאנחנו מציעים לכם פתרון, אנו מסתכלים על התמונה המלאה כדי להתאים את התהליך במדויק לצרכים שלכם. לצורך כך אנו אוספים מידע הכולל רקע על החברה (סוג פעילות, מהות, סוג וכמות משתמשים), סורקים את מצב המחשוב והשירותים הנוכחיים, בודקים לעומק כיצד אנחנו יכולים לשפר את אבטחת המידע ודואגים להמשך הפעילות העסקית השוטפת שלכם. רק לאחר שנבדוק ונעבד את כל הנתונים, נציע לכם את הפתרון המדויק ביותר עבורכם.

להתחדש

אנו לא מסתפקים בפתרונות סטנדרטים. אנו בודקים לעומק את השוק, ומביאים לכם את המוצרים הטכנולוגיים החדשים ביותר בעולם בשותפות עם היצרנים המובילים בעולם. מעבר לכך, אנשי השירות שלנו עוברים את ההסמכות הבין-לאומיות המתקדמות ביותר.

יש לנו במה להתגאות

פרס המשווק הטוב ביותר מטעם חברת אקרוניס העולמית 2022

חברת אקרוניס העולמית למוצרי גיבוי בענן, מוכרת מוצרים מהשורה הראשונה ואנחנו בחרנו במוצרים המובילים עבורכם, כי אנחנו מאמינים שמגיע לכם את הטוב ביותר.

פרס המשווק הטוב ביותר 2022 מטעם חברת סופוס העולמית

חברת סופוס העולמית הינה חברת תוכנה, אבטחה וחומרה בין המובילות בתחום אבטחת המידע. המוצרים של סופוס הם מהמובילים בשוק כיום. לאחר למידה ומחקר מעמיק הבאנו לכם את המוצרים הטובים ביותר מבית החברה כדי להגן באופן מיטבי על הארגון שלכם.

ובקיצור

ריליין מהווה חלק חשוב בהיבט הטכנולוגי במגוון ארגונים שונים ועוזרת להם לעבוד בסביבה בטוחה ובשקט נפשי, יחד עם מעטפת רחבה של פתרונות מחשוב בהתאמה אישית, שירות ותמיכה מכל הלב.

שירותי IT

שירותי תמיכה

שירותי מומחה

שירותי Devops

ייעוץ וניהול פרויקטים

מיקור חוץ

דילוג לתוכן