אבטחת מידע וסייברניהול זהויות

ניהול זהויות עם מומחי ריליין

היום, יותר מתמיד, ארגונים גדולים ובינונים מבינים שמנגנון לניהול ובקרה על משתמשים במערכות המחשוב בארגון הוא Must have.

עבודה מרחוק נעשית הרבה יותר פופולרית ומחייבת את הארגון לנהל את המשתמשים בצורה אדוקה ויעילה כדי להשאיר את האורחים הלא רצויים בחוץ.

הפתרון – מערכת לניהול זהויות (Identity Management) המהווה כלי חשוב לניהול ממוקד של זהויות המשתמשים לגישה למערכות המידע בארגון.

מה היתרונות של מערכת לניהול זהויות
באמצעות פלטפורמת ענן?

המערכת מאפשרת לכם להתנהל מכל מקום במערכת אחת, המתממשקת למערכות נוספות ומאפשרת ניהול חכם מממשק אחד: ניהול זהויות משתמשים, גישה למשאבים, אבטחת עולמות ה-,Mac Windows ו – Linux. הפלטפורמה כוללת אינטגרציה Online למערכות צד ג' מכל מקום.

היתרונות של ריליין בניהול זהויות

אנו בריליין מתמחים בביצוע פרויקטים לניהול זהויות בהתאמה מדויקת לכמות המשתמשים והיקפם תוך מיפוי מערכות האבטחה בארגון. בנוסף, אנו מאפיינים את תהליכי העבודה של ניהול כוח האדם בארגון ומבצעים את ההתממשקות עם המערכות לניהול כ"א.

הטמעת המערכת מתבצעת ע"י המומחים שלנו שאחראים גם על מתן שירותי תמיכה ותחזוקה באופן שוטף, בתהליך מוקפד הכולל: אפיון מעמיק, תצוגת תכלית של הפתרון על מערכות החברה טרם ההטמעה, התממשקות עם מערכות קיימות, הדרכה וליווי צמוד של הפונקציות הרלבנטיות בארגון מול המערכת. 

פתרונות מתקדמים בניהול זהויות

אנו בריליין מביאים עבורכם את המוצרים המתקדמים ביותר. נוסף על כך, אנו המשווקים הרשמיים של התוכנות המובילות בשוק בליווי צוות מוסמך ומוכשר אשר דואג לכם.

התקדמו גם אתם
לניהול זהויות מבית ריליין

תרגישו חופשי לכתוב לנו

Reline Logo

התקדמו גם אתם
לניהול זהויות מבית ריליין

שירותי IT

שירותי תמיכה

שירותי מומחה

שירותי Devops

ייעוץ וניהול פרויקטים

מיקור חוץ

דילוג לתוכן