אבטחת מידע וסייברתשתיות אבטחת מידע

תשתיות אבטחה עם מומחי ריליין

מערכות המידע הם הלב הפועם של כל ארגון, ומשמשות לאחסון ועיבוד מידע רגיש, החיוני להמשך פעילותו התקינה של כל ארגון. היום יותר מתמיד, מערכות המידע חשופות לסיכונים רבים העלולים לגרום לאיבוד מידע חשוב ויקר ולפגיעה בהיבטים התפעוליים, העסקיים ואף והתדמיתיים של הארגון.
מערכות המידע נדרשות כיום לתשתיות אבטחה ברמה הגבוהה ביותר, לאיתור ניסיונות חדירה בזמן אמת לתשתיות הארגוניות ולתחזוקה ושירות שוטפים הכוללים עדכון גרסאות, התאמת מהדורות תוכנה ובדיקות חולשות באופן תדיר.

הפתרונות שלנו – השקט הנפשי שלכם

אנו בחברת ריליין מביאים ניסיון רב שנים בהקמת תשתיות אבטחה לארגונים במגזרים שונים בארץ ובעולם: פארמה, היי טק, פיתוח, בנייה, יצור, קמעונאות ומותגים בינלאומיים. הפתרונות שאנו מספקים ניתנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, לצד מערך שירות המבטיח תחזוקה שוטפת לזיהוי חולשות והתקפות בזמן אמת.

התאמה אישית לצרכים העסקיים שלכם

הפתרונות שלנו מביאים לידי ביטוי את הצרכים העסקים שלכם ומותאמים בדיוק לאופי העסק הארגון שלכם, וזאת על מנת להבטיח לכם עבודה רציפה ללא תקלות. לכן לפני כל פרויקט של תשתיות אבטחה אנו בודקים לעומק את אופי החברה שלכם, את צרכי הלקוחות ואת מערכות המידע שלכם ומתאימים עבורכם את הפתרון המתאים ביותר.

תמיד עם יד על הדופק

אנו בריליין מביאים עבורכם את המוצרים המתקדמים ביותר. נוסף על כך, אנו המשווקים הרשמיים של התוכנות המובילות בשוק כאשר חלק בלתי נפרד מכך הוא צוות מוסמך ומוכשר אשר דואג לכם.

התקדמו גם אתם
לתשתיות אבטחת מידע מבית ריליין

תרגישו חופשי לכתוב לנו

Reline Logo

התקדמו גם אתם
לתשתיות אבטחת מידע מבית ריליין

שירותי IT

שירותי תמיכה

שירותי מומחה

שירותי Devops

ייעוץ וניהול פרויקטים

מיקור חוץ

דילוג לתוכן